Grupa D
1. Jacek Filipiak
2. Paweł Zwierkowski
3. Robert Piróg
Grupa A
1. Marcin Grzywacz
2. Andrzej Biela
3. Robert Wyszyński
4.
Grupa B
1. Żołnierzów Maciej
2. Paweł Marcinkowski
3. Hałajda Sebastian
4.
Grupa C
1. Leszek Borys
2. Robert Gołąbek
3. Tomasz Śmiglicki
4.
Grupa A
1. Tadeusz Jakimiec
2. Tomasz Bachul
3. Piotr Lipiński
4. Marek Polaszczyk
Grupa B
1. Ireneusz Żurek
2. Marian Sadkowski
3. Marek Tracz
4.
Grupa A
1. Andrzej Struensee
2. Zbigniew Sowiński
3. Adam Kuliński
4.
Grupa B
1. Zbigniew Michalik
2. Zdzisław Kliński
3. Marek Momot
4.
Grupa A
1. Ignacy Tokarz
2. Marek Kremer
3.
Grupa A
1. Grzejdak Dorota
2. Hałajda Martyna
3. Magdalena Koziar
4.
Grupa A
1. Piotr Lassociński
2. Michał Matera
3. Marcin Puciato
4. Maciej Tarnowski
5. Dariusz Schmidt
6.
Grupa A
1. Katarzyna Winter
2. Lucyna Łakos
3. Marta Polaszczyk
4. Marta Pierzyńska
5. Małgorzata Żwan
6. Anastazja Janik
Grupa A
1. Rafał Wiliński
2. Grzegorz Maliszewski
3. Maciej Kamola
Grupa B
1. Adam Milkowski
2. Jacek Zawiślak
3. Marcin Skrobisz
Grupa C
1. Andrzej Roszkowiak
2. Kamil Zwolan
3. Paweł Cieśla
Grupa A
1. Maciej Majowiecki – Bogusław Pilżys
2. Jerzy Ptaszyński – Andrzej Struensse
3. Ireneusz Żurek – Adam Kuliński
4. Ignacy Tokarz – Marek Kremer
Grupa B
1. Tomasz Bachul – Marian Sadkowski
2. Zbigniew Michalik – Marek Momot
3. Piotr Janeczek – Jerzy Mroziński
4. Tomasz Gras – Mariusz Gras
Grupa c
1. Tomasz Królik – Marek Mitera
2. Tomasz Strzelczyk – Zbigniew Bartosz
3. Piotr Lipiński – Kajetan Tarnowski
4.
Grupa A
1. Marcin Grzywacz – Marcin Puciato
2. Robert Gołąbek – Paweł Zwierkowski
3. Dariusz Schmidt – Tadeusz Jakimiec
4. Maciej Żołnierzów – Leszek Borys
Grupa B
1. Kamil Pawlaczyk – Robert Piróg
2. Maciej Tarnowski – Piotr Lassociński
3. Michał Matera – Mateusz Pierzyński
4.
Grupa C
1. Robert Wyszyński – Radosław Strejko
2. Gustaw Dudka – Jacek Potorski
3. Marek Tracz – Andrzej Biela
4.
Grupa A
1. Aleksandra Żołnierzów – Radosław Strejko
2. Gustaw Dudka – Magdalena Koziar
3. Sylwia Falkowska – Mateusz Pierzyński
4. Tomasz Strzelczyk – Katarzyna Wieluńska
Grupa B
1. Justyna Grzybek – Kamil Pawlaczyk
2. Marta Urbanik – Jacek Potorski
3. Martyna Hałajda – Sebastian Hałajda
4. Paweł Marcinkowski – Izabela Maćkowska
Grupa A
1. Dorota Grzejdak – Justyna Grzybek
2. Katarzyna Wieluńska – Izabela Maćkowska
3. Magdalena Koziar – Katarzyna Szczykutowicz
4. Sylwia Falkowska – Marta Urbanik
Grupa A
1. Adam Milkowski – Kacper Brydziński
4.Marek Polaszczyk – Marta Polaszczyk
3.Joanna Konopacka-Robert Gumuliński
Grupa B
1. Anetta Guse – Paweł Cieśla
2. Jerzy Gumuliński – Zdzisław Kliński
3. Lucyna Łakos – Andrzej Roszkowiak
Grupa C
1. Bogusław Bugdał – Rafał Wiliński
2. Jacek Zawiślak – Tadeusz Krawiec
3. Marcin Skrobisz – Grzegorz Maliszewski