Lista Startowa

UWAGA!!! Na liście pojawisz się dopiero po opłaceniu i zaksięgowaniu Twojej wpłaty!!!

  1. Marcin Puciato – Koszalin
  2. Tomasz Olejarz – LSB Zielona Góra
  3. Maciej Tarnowski – Choszczno
  1. Michał Izbicki – Szczecin
  2. Robert Piróg – LSB Zielona Góra
  3. Leszek Borys – Choszczno
  4. Jacek Potorski – Szczecin
  5. Tomasz Ogulewicz – Sianów
  6. Jacek Niegrebecki – Szczecin
  7. Kacper Brydziński – Choszczno
  8. Norbert Czaczkowski – Szczecin
  9. Kornel Kozerawski – Choszczno
  10. Paweł Zwierkowski – Szczecin
  11. Piotr Wiśniewski – Choszczno
  1. Bogdan Zianowicz – Szczecin
  2. Paweł Drabczyk – Choszczno
  3. Bartłomiej Drewicz – Choszczno
  4. Leszek Piórkowski – Szczecin
  5. Sebastian Hałajda – Łęgi – Lotka Warszewo
  6. Tomasz Bartosz – Białe Błota
  7. Tomasz Płonka – Stargard
  8. Tomasz Charkiewicz – Gorzów Wlkp.
  9. Piotr Ciecierski – Choszczno
  10. Sebastian Łysiak – Zielona Góra
  11. Robert Gołąbek – Szczecin
  1. Marek Pniewski – Szczecin
  2. Zbigniew Błoński – Choszczno
  3. Mirosław Muchalski – Szczecin
  4. Jacek Żuromski – Szczecin
  5. Ireneusz Żurek – Świebodzin
  6. Lech Zieliński – Choszczno
  7. Zbigniew Michalik – Gorzów Wlkp.
  1. Andrzej Struensee – Bydgoszcz
  2. Adam Kuliński – TV Cloppenburg – Niemcy
  1. Jerzy Grzybowski – Warszawa
  1. Teresa Tomczuk – Bydgoszcz
  2. Martyna Hałajda – Łęgi – Lotka Warszewo 
  3. Dorota Witkowska – Białe Błota
  4. Karolina Ogulewicz – Sianów
  5. Laura Ogulewicz – Sianów
  6. Lena Ogulewicz – Sianów
  7. Zuzanna Lencewicz – Szczecin – Lotka Warszewo
  8. Beata Białek – Katowice
  9. Edyta Gawlak-Wójcik – Suliszewo
  1. Justyna Grzybek – Joanna Grzybek – Zielona Góra
  2. Iwona Ryśnik – Aleksandra Żołnierzów – Choszczno
  3. Teresa Tomczuk – Marzena Przybyszewska – Bydgoszcz
  4. Renata Jędrzejewska – Joanna Cegielska – Szczecin
  5. Sandra SzalatyMagdalena Stefańska – Września/Gniezno
  6. Aleksandra Kopeć – Inna Sebova            – Szczecin
  7. Katarzyna Szczykutowicz – Anna Grigoriadu – UKS Kometa Sianów
  8. Lena Ogulewicz – Laura Ogulewicz – Sianów
  9. Maja Kmieć – Angelika Ławrukajtis – Choszczno
  10. Honorata Lubicz-Krośnicka – Anna Mikłaszewicz – Sianów
  11. Agnieszka Matecka – Kamila Kowalska – Szczecin
  1. Marcin Puciato – Marcin Grzywacz – Koszalin/Sianów
  2. Bogusław Bugdał – Tomasz Biegański – Choszczno
  3. Michał Izbicki – Mateusz Pierzyński – Szczecin/Choszczno
  4. Robert Robakowski – Tomasz Olejarz – Zielona Góra/LSB Zielona Góra
  5. Robert Piróg – Kamil Pawlaczyk             – LSB Zielona Góra
  6. Piotr Kwieciński – Maciej Żołnierzów – Choszczno
  7. Radosław Strejko – Piotr Żuromski           – Choszczno/Szczecin
  8. Tomasz Polonis – Jacek Niegrebecki        – Szczecin
  9. Jacek Chojnacki – Kamil Przybyszewski    – Września/Gniezno
  10. Maciej Tarnowski Piotr Lassociński         – Choszczno
  11. Kornel Kozerawski – Piotr Wiśniewski – Choszczno

 

  1. Jerzy Gumuliński – Zdzisław Kliński – Choszczno
  2. Marek Pniewski – Bogdan Zianowicz – Choszczno
  3. Leszek Borys – Bartłomiej Drewicz – Choszczno
  4. Kajetan Tarnowski – Piotr Lipiński – Choszczno
  5. Andrzej Struensee – Dariusz Przybyszewski – Bydgoszcz
  6. Bogusław Pilżys – Tomasz Płonka          – Poznań/Choszczno
  7. Zbigniew Zięba – Andrzej Przytulski – UKS Kometa Sianów
  8. Tomasz Królik – Jerzy Mroziński – Choszczno
  9. Zbigniew Bartosz – Tomasz Bartosz – Białe Błota
  10. Piotr Ciecierski – Marek Mitera – Choszczno
  11. Tomasz Charkiewicz – Zbigniew Michalik – Gorzów Wlkp
  12. Mirosław Muchalski  – Ireneusz Żurek – Szczecin/Świebodzin
  13. Radosław Rynkiewicz – Robert Gołąbek – Szczecin
  1. Beata Białek – Marcin Grzywacz       – Katowice/Sianów
  2. Gabriela Zielińska – Karol Leszczyk – Warszawa – Wesoła
  3. Justyna Grzybek Kamil Pawlaczyk     – Zielona Góra
  4. Inna Sebova – Mateusz Pierzyński   – Choszczno
  5. Aleksandra Żołnierzów – Maciej Żołnierzów – Choszczno
  6. Iwona Ryśnik – Piotr Kwieciński – Choszczno
  7. Agnieszka Matecka – Radosław Strejko – Szczecin/Choszczno
  8. Aleksandra Kopeć – Tomasz Polonis          – Szczecin
  9. Kamila Kowalska – Jacek Potorski – Szczecin
  10. Sandra Szalaty – Jacek Chojnacki – Września
  11. Magdalena Stefańska – Kamil Przybyszewski – Gniezno
  12. Anna Grigoriadu – Zbigniew Zięba – UKS Kometa Sianów
  13. Katarzyna Szczykutowicz – Andrzej Przytulski – UKS Kometa Sianów
  14. Piotr Żuromski – Szczecin – Renata Jędrzejewska – Szczecin
  15. Honorata Lubicz-Krośnicka – Tomasz Ogulewicz – Sianów
  16. Dorota Witkowska – Zbigniew Bartosz – Białe Błota
  17. Anna Mikłaszewicz – Piotr Lassociński –  Koszalin/Choszczno
  1. Agnieszka Kuszczyńska – Tadeusz Krawiec – Choszczno
  2. Joanna Grzybek – Robert Robakowski – Zielona Góra
  3. Maja Kmieć – Jacek Filipiak                  – Choszczno
  4. Martyna Hałajda – Sebastian Hałajda – Łęgi – Lotka Warszewo
  5. Marlena Leszczyńska – Arkadiusz Lencewicz – Szczecin – Lotka Warszewo
  6. Martyna Marendziak – Szymon Nowakowski – Szczecin – Lotka Warszewo
  7. Karolina Ogulewicz – Robert Kurowski  – Sianów
  8. Marzena Przybyszewska – Dariusz Przybyszewski – Bydgoszcz
  9. Marta Pierzyńska – Kacper Brydziński – Choszczno
  10. Zuzanna Lencewicz Norbert Czaczkowski – Szczecin Lotka Warszewo
  11. Lucyna Łakos – Michał Łakos – Choszczno
  12. Aleksandra Rogan – Mateusz Rytel – Choszczno
  13. Edyta Gawlak-Wójcik – Tomasz Wójcik – Suliszewo
  14. Aleksander Dabski – Jaśmina Stanuch – Szczecin – Lotka Warszewo
  15. Joanna Cegielska – Radosław Rynkiewicz – Szczecin

Znajdziesz się tutaj jak opłacisz wpisowe 😉